no-img
هفت – اخبار لحظه ای و فوری

مافیای شکل گرفته در ایران وخیم تر از فوتبال ایتالیا است


هفت – اخبار لحظه ای و فوری

ادامه مطلب

ZIP
مافیای شکل گرفته در ایران وخیم تر از فوتبال ایتالیا است
zip
۱۳۹۶-۱۱-۰۷

مافیای شکل گرفته در ایران وخیم تر از فوتبال ایتالیا است


فرشاد پیوس کارشناس فوتبال وضعیت فوتبال ایران و مافیای شکل گرفته در آن را وخیم تر از فوتبال ایتالیا دانست.

به گزارش سِوِن؛ فرشاد پیوس پیشکسوت فوتبال ایران درباره مافیای موجود در فوتبال گفت: مافیای پنهان فوتبال ایران باعث افت تعدادی تیم ها و یا لابی بازی های نادرست می شود.
او افزود: مافیای موجود در لیگ های ایران با یکسری حرکت مانند عقربه ساعت سبب می شوند یک عده از تیم ها از لیگ های بالا مثل لیگ برتر به لیگ های دسته های ۲ یا ۳ افول کنند یا اینکه با لابی و خرید هایی از این طریق شاهد قدرت گرفتن و روند صعودی ناگهانی یکسری تیم ها باشیم.
فدراسیون فوتبال باید به این گونه موارد ورود کند و جلوی راه این سری افراد و گروه ها را که حتی از باند های مافیایی ایتالیایی هم بدتر هستند ببندد. همچنین این گروه ها سبب می شوند که یک عده بازیکنان و سرمربی هایی که سواد یا مدرک معتبر و شرایطی برای این کارها ندارند به لیگ ورود کنند و باعث افت کیفیت فوتبال شوند.
پیوس همچنین افزود کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال باید به مسئله طارمی ورود کند و تمامی افرادی که درگیر این موارد بودند را مورد بررسی قرار دهد. طارمی کودک نیست و عقلش به تمامی مسائل می رسد اما با بچه بازی که او در تیم پرسپولیس در آورد سبب شد پنجره ی نقل و انتقالات پرسپولیس را در ۲ نوبت بسته شود. مشکل او دور و بری هایش است که به فکر او نیستند و تنها به فکر خودشان هستند.
طارمی برای پرسپولیس زحمت کشید و آقای گل لیگ ایرا ن بود و محبوب مردم، اما با این کارهایش محبوبیتش را از دست داد . بهتر بود تا بعد از جام جهانی در پرسپولیس می ماند اما حالا او رفته است راحتش بگذارید و بگذارید به پیشرفتش ادامه دهد.
پیوس همچنین درباره حواشی مصدومیت ها و دعواهای هم تیمی ها در رختکن گفت: این افراد از فوتبالیست ها حرفه ای هستند و پول حرفه ای هم دریافت می کنند پیگیری ها در مورد این بازیکنان باید بیشتر باشد و همچنین باید برای تنبیه کردن این سری افراد، باشگاه محرومیت هایی را ایجاد کنند و مانع اعمال نادرست آن ها باشند. باشگاه ها باید به فکر باشند و کسی که لایق و عاشق تیم است را به خدمت بگیرند.

[منبع:خبرفوری]موضوعات :
ورزشی

درباره نویسنده

خبرنگار هفت 1102 نوشته در هفت – اخبار لحظه ای و فوری دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *